Прожектор світлодіодний Aquaviva HJ-RV-SS270K, 18 Вт RGB, із закладною
Catalog label Catalog label
Рейтинг:
0% of 100
0
0  Відгуки
Додати відгук
Потужність
Потужність
Готовий до відправлення
Код товару:
  • Діаметр: 270 мм
  • Використовуються високоякісні світлодіодні чіпи EPISTAR
  • Колір світіння: RGB
  • Для лайнерного та бетонного басейну
Характеристики
Характеристики
Тип стінок Бетон, Лайнер
Артикул HJ-RV-SS270K-18W-RGB
Вид обладнання Світлодіодний прожектор
Світловий потік, Лм 630
Потужність 18 Вт
Тип встановлення Вбудований/настінний
Ступінь захисту IP68
Додатково
  • Кут променя: 120°
Комплектація
  • Прожектор Aquaviva HJ-RV-SS270K
  • Закладна до прожектора
Розмір 195х56 мм
Вага в упаковці, кг 1.4
Виробник Aquaviva
Гарантія 24 місяці
Залишіть відгук про товар або напишіть ваше питання