Фільтр Hayward HCFA551102LVA ARTIC AK45-1400.B (61 м3/год, D1400)
Рейтинг:
0% of 100
0
0  Відгуки
Додати відгук
Ми більше не продаємо цей товар.
Недоступно для замовлення
Код товару:
  • Продуктивність: 62 м³/год
  • Тип під'єднання: бокове
  • Діаметр фільтру: 1400 мм
  1. Діаметр фільтрувальної ємності 1400 мм
  4. Продуктивність фільтра 62 м³/год
Фільтр Hayward HCFA551102LVA ARTIC AK45-1400.B
Hayward HCFA551102LVA ARTIC є яскравим представником лінійки фільтрів серії HCF ARTIK SERIES. Модель розроблена для механічного очищення води у великих комерційних басейнах і аквапарках з фільтрувальним шаром завтовшки в 1 м. Корпус фільтру виготовлено з армованого скловолокном поліестеру і посилений ламінуванням. Конструкція не схильна до корозії, не боїться хімії та прямих сонячних променів. Ємність фільтру обладнана клапаном бокового підключення з діаметром з'єднання 110 мм і отворами для спуску піску, повітря і води. Бак розрахований на засипку 2450 кг фільтрувального елементу, з яких 375 кг з фракцією (1 - 2 мм) і 2075 кг з фракцією (0.4 - 0.8 мм). Робочий тиск для цієї фільтраційної ємності складає від 0.5 до 2 bar, температура води від +1 до +40 °С.
1. Регулюючий клапан повітряний клапан для скидання тиску
2. Дифузор для рівномірного розподілу води над фільтруючим шаром
3. Спускова пробка для піску і води,
3” і 1” відповідно
4. Кришка фільтра з фіксацією на 14 болтах з нержавійки
5. Корпус фільтра з ламінованого поліестеру
6. Сепаратор для забору очищеної води
7. Основа фільтра з чорного поліестеру
Структурна таблиця HCF ARTIK SERIES Laminated filters
A(мм) 675 675 675 675 675 650 -
B(мм) 520 520 520 520 720 720 720
C(мм) 1685 1685 1685 1685 1900 1900 1900
D(мм) 950 950 1300 1300 1610 1610 1610
E(мм) 535 535 535 535 535 535 535
Характеристики
Характеристики
Артикул HCFA551102LVA
Завантажте додаткові матеріали
Тип фільтра Пісочний
Корпус фільтра Поліестер, підсилений скловолокном
Діаметр фільтра, мм 1400 мм
Максимальний робочий тиск, бар 2.5
Тип підключення Бокове
З'єднання 110 мм
Додатково
  • Робочий тиск: 2.0 bar
  • Глибина фільтру: 1 м
  • Верхній люк: 400 мм
  • Розмір кришки люка: 535 мм
  • Клапан спуску повітря: 1"
  • Клапан зливу води: 1"
  • Клапан спуску піску: 3"
  • Кріплення кришки: 14 болтів з нержавійки
  • Основа: кругла підставка з чорного поліестеру
Комплектація
  • Фільтр Hayward HCFA551102LVA
  • Інструкція
Розмір 1685х1400 мм